Je doména volná?
Ceník domén
roční poplatky
cz1-10 250 Kč
eu* 300 Kč
com*1-10 500 Kč
net*1-10 300 Kč
org*1-10 300 Kč
biz1-10 300 Kč
info*1-10 250 Kč
cc2 650 Kč
to1-10 1450 Kč
name 400 Kč
sk 450 Kč
at* 450 Kč
de* 450 Kč
in 400 Kč
me 400 Kč
mobi2 420 Kč
se* 650 Kč
xxx 2500 Kč

Ceny dalších domény na vyžádání. Ceny jsou konečné a nepřipočítávají se k nim žádné další poplatky.

Získání zrušené domény .com, .net, .org (po dobu redemption period, tj. 35 dní) zpět pro původního vlastníka: 3.000 Kč.

*) Doména může obsahovat znaky s diakritikou (IDN).
1-10) Doménu je možné registrovat na 1-10 let.
1-2) Doménu je možné registrovat na 1-2 roky.
2) Doménu je možné registrovat pouze ve dvouročních intervalech.

Poznámka: Ceny zahraničních domén se mohou měnit podle pohybů kurzů cizích měn.

Webhosting

Naše služba webhosting umožňuje umísťování firemních i osobních prezentací a jiných dat na naše vyhrazené servery. Zajišťujeme provoz především v doménách nejvyššího řádu .cz, .eu, .sk, .com, .net, .org, .to a dalších.

Standard

 

Business

 

Professional

Pro jednotlivce nebo menší firmy a pro běžnou prezentaci nebo snadný začátek na Internetu. Nejžádanější! Pro menší a střední firmy jako optimální řešení pro rozsáhlejší internetovou prezentaci s dynamickými prvky. Pro nejnáročnější zákazníky, pro provoz náročných webovských aplikací založených na databázových řešeních.
195 Kč měsíčně   objednat 395 Kč měsíčně   objednat 645 Kč měsíčně   objednat
 

Pošta

 

pouze registrace

Pokud ke svojí doméně nechcete nebo nepotřebujete webovské stránky a hodláte využívat jen služeb emailu. Registrovaná doména pro další použití vás nestojí nic víc než roční poplatky za registraci.
88 Kč měsíčně   objednat 0 Kč měsíčně   objednat

Ceník a podrobný popis variant. Ke každé z variant získáte balík služeb zdarma.

Dobře si uvědomujeme, že potřeby našich klientů jsou rozdílné. Naší hlavní krédem je proto přizpůsobení služeb potřebám zákazníka. Veškeré uvedené ceny proto berte jako orientační, spíše jako horní hranici, kterou přizpůsobíme Vašim potřebám a přáním. Jako naprostou samozřejmost bereme profesionální služby a maximální ochotu plnit požadavky klientů, kdykoliv se na nás obrátí.

Naše webhostingové servery jsou připojeny k páteřním sítím v telehousingových centrech, která se vyznačují výbornou síťovou konektivitou.

Provoz serverů zajištuje operační systém Debian GNU/Linux, web server Apache s podporou PHP a databázové servery MySQL a PostgreSQL.

Nejste si jisti? Chcete zjistit, jak rychle Vaše stránky poběží na našem serveru? Jednak můžete zkusit naše referenční projekty, pokud Vám to nestačí, nabízíme Vám testovací prostor na 14 dní zdarma!

Líbí se Vám naše nabídka, ale máte doménu registrovanou jinde? Nevadí - doménu převedeme a ještě ušetříte - první měsíc provozu získáte zdarma! Převod je ZDARMA, nevzniká přerušení provozu! Informace o této nabídce.